O NAS

Tworzymy filmy i zdjęcia, dzięki którym nasi klienci osiągają sukcesy w internecie. Nasza pasja do wizualnej twórczości obejmuje zarówno produkcję filmów, jak i fotografię. Jesteśmy zespołem, który pracuje dla dużych i małych firm, a także dla osób prywatnych, zawsze z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Andrzej, jeden z członków naszego zespołu, specjalizuje się w fotografii od kilkunastu lat. Dzięki jego doświadczeniu i zamiłowaniu do fotografii, tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne ujęcia, które zachwycają naszych klientów.

Nie tylko produkcja filmowa i fotografia są naszymi zainteresowaniami. Latając dronami (zarówno klasycznymi jak i FPV), poszerzamy swoje horyzonty i umiejętności. Korzystamy z dronów, aby uzyskać niebanalne ujęcia z powietrza, co pozwala nam na stworzenie filmów i zdjęć, które wyróżniają się na tle innych produkcji.

Dzięki zespołowej pracy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi, tworzymy projekty filmowe i fotograficzne, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy przekonani, że po skorzystaniu z naszych usług, będziesz zadowolony z efektów i do nas wrócisz.Szymon

Montażysta / Operator / YouTube’r

Certyfikowany pilot BSP

@RCNoobs

Szymon

Montażysta / Operator

Certyfikowany pilot BSP

Beniamin

Dźwiękowiec / Oświetleniowiec

Certyfikowany pilot BSP

www.beniamingolasz.pl

Andrzej

Fotograf

www.apr-foto.pl